Hakkımızda

Adana Şahin temizlik ve nakliye şirkeri olarak A.Türkeş bulvarında bulunan ofisimizden  evden eve taşıma ve temizlik hizmetleri veren bir firmayız. Evden eve nakliyat için Yetkili Sn: Orhan Şahin ve  Temizlik Şirketi için Sn: Melis Şahin tarafından yönetilen Şahin Tamamen bir aile firmasıdır.

Alanında deneyimli elemanlarla kaliteli malzemeyi kullanan temizlik alanında %100 hijyen parolasıyla hareket eden firmamız Ankara’nın her yerine istisnasız hizmet götürmektedir.

İnşaat Sonrası TemizlikEv TemizliğiOfis Temizliği alanında istediğiniz standartlarda personeli hizmetinize sunan firmamız, Okul TemizliğiHastane TemizliğiOtel TemizliğiFabrika TemizliğiFuar Temizliği gibi alanlarda 100 aşkın personeli ile 7/24 hizmet vermektedir.

Firmamızda çalışan personelimizin tamamı SSK güvencesinde olup, yasal prosedürleri tamamlanmıştır. Firmamız kullandığı temizlik araç ve gereçlerinde canlı sağlığına etki edebilecek yan etkileri olan kimyasallar kullanmamakla beraber, doğal ve etkili ürünler kullanmaktadır. Firmamız Haftalık, Aylık ve 15 günlük temizlik personeli abonelik sistemleri ile fiyat konusunda da indirimler yapmaktadır. Temizliği profesyonel ellere bırakmanız için sizi de Şahin Temizlik  Ailemize bekliyoruz.

Detaylı bilgi için iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

İletişim